| Brend | IR Luks LED |
|---|---|
| Snaga | 40W |
| Lumena | 4400lm |
| Boja svjetlosti | 3000K, 4000K |
| Boja | Crna mat |
| Dimenzije | 1180x50x1500mm |
| Energetski razred | E |
| Jamstvo | 24 mj. |
LED VISILICA LINEA-P-1180/40 SANDY BLACK
140.28€ uključ. PDV
SKU: N/A
Kategorije: Stropna rasvjeta, Visilice
Povezani proizvodi
Armature i okviri za žarulje
1.80€ uključ. PDV
Spotlight rasvjeta
13.60€ uključ. PDV
Armature i okviri za žarulje
1.40€ uključ. PDV
Armature i okviri za žarulje
1.80€ uključ. PDV
Spotlight rasvjeta
KVADRATNA STROPNA SPOTLIGHT SVJETILJKA GU10 BIJELA/ROSE GOLD
13.60€ uključ. PDV

