Zidna svjetiljka bijele boje, snage 6W sa integriranim LED čipom i stupnjem zaštite IP54.
Svjetiljka svjetli gore i dolje, a kutevi osvjetljenja su 15° i 90°.
Idealna kao dekorativno osvjetljenje unutarnjih ili vanjskih zidova.
55.00€ uključ. PDV
Zidna svjetiljka bijele boje, snage 6W sa integriranim LED čipom i stupnjem zaštite IP54.
Svjetiljka svjetli gore i dolje, a kutevi osvjetljenja su 15° i 90°.
Idealna kao dekorativno osvjetljenje unutarnjih ili vanjskih zidova.
| Brend | OPTONICA |
|---|---|
| Snaga | 6W |
| Boja svjetlosti | 3000K, 4000K |
| Lumena | 660lm |
| Kut osvjetljenja | 15°+90° |
| Dimenzije | 90x90x200mm |
| Materijal | Aluminij |
| Napon | 220V |
| Oblik | Okrugli |
| Stupanj zaštite | IP54 |
| Boja | Bijela |
| Energetski razred | E |
| Jamstvo | 24 mj. |
Vanjska rasvjeta
Vanjska rasvjeta
Plafonjere vanjske
Reflektori
Vanjska rasvjeta