LED industrijska svjetiljka UFO snage 200W koristi se kao unutarnje svjetlo za skladišta, tvornice i industrijske prostore. Dugi životni vijek i jednostavna instalacija drastično smanjuje troškove održavanja i struje.
Jamstvo je 24 mjeseca.
145.00€ uključ. PDV
LED industrijska svjetiljka UFO snage 200W koristi se kao unutarnje svjetlo za skladišta, tvornice i industrijske prostore. Dugi životni vijek i jednostavna instalacija drastično smanjuje troškove održavanja i struje.
Jamstvo je 24 mjeseca.
LED industrijska svjetiljka UFO snage 200W koristi se kao unutarnje svjetlo za skladišta, tvornice i industrijske prostore. Dugi životni vijek i jednostavna instalacija drastično smanjuje troškove održavanja i struje.
Jamstvo je 24 mjeseca.
| Brend | OPTONICA |
|---|---|
| Snaga | 200W |
| Boja svjetlosti | 4500K, 6000K |
| Lumena | 20000lm |
| Materijal | Aluminij |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Napon | 220V |
| Kut osvjetljenja | 120° |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 359x58mm |
| Energetski razred | E |
| Jamstvo | 24 mj. |
Industrijska i ulična rasvjeta
Industrijska i ulična rasvjeta
Industrijska i ulična rasvjeta
Industrijska i ulična rasvjeta
Industrijska i ulična rasvjeta