| Brend | IR Luks LED |
|---|---|
| Snaga | 32W |
| Boja svjetlosti | 3000K, 4200K |
| Dimenzije | 455x110mm |
| Boja | Bijela |
| Oblik | Okrugli |
| Napon | 220V |
| Jamstvo | 24 mj. |
LED PLAFONJERA 32W ROTONDO 2 UFO SANDY WHITE
155.13€ uključ. PDV
SKU: N/A
Kategorije: Plafonjere, Stropna rasvjeta
Povezani proizvodi
Armature i okviri za žarulje
1.70€ uključ. PDV
Armature i okviri za žarulje
1.80€ uključ. PDV
Spotlight rasvjeta
13.60€ uključ. PDV
Armature i okviri za žarulje
1.40€ uključ. PDV
Armature i okviri za žarulje
1.60€ uključ. PDV

