PANIK SVJETILJKA LED 3W UGRADBENA IP20
79.00€ uključ. PDV
- LED ugradbena panik svjetiljka
- Snaga: 3W
- IP20
- Vrijeme trajanja baterije: 3 sata
- Uključeni piktogrami: 4
79.00€ uključ. PDV
| Brend | OPTONICA |
|---|---|
| Snaga | 3W |
| Boja svjetlosti | 6000K |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Materijal | Aluminij i plastika |
| Napon | 220-240V |
| Dimenzije | 355x215x80mm |
| Energetski razred | G |
| Jamstvo | 24 mj. |
Panik rasvjeta
Panik rasvjeta
Panik rasvjeta
Panik rasvjeta
Panik rasvjeta