| Brend | IR Luks LED |
|---|---|
| Snaga | 14W |
| Boja svjetlosti | 4000K |
| Lumena | 1000lm |
| Kut osvjetljenja | 120° |
| Dimenzije | 215x80mm |
| Materijal | Plastika |
| Napon | 220V |
| Oblik | Okrugli |
| Stupanj zaštite | IP54 |
| Boja | Svijetlo siva |
| Jamstvo | 24 mj. |
VANJSKA LED PLAFONJERA MY2S14XA1 14W 4000K IP54 SVIJETLO SIVA
15.26€ uključ. PDV
SKU: LED-BL-MY2S14XA1 LIGHT GREY
Kategorije: Plafonjere vanjske, Stropna rasvjeta, Vanjska rasvjeta
Povezani proizvodi
Vanjska rasvjeta
24.00€ uključ. PDV
Reflektori
45.00€ uključ. PDV
Vanjska rasvjeta
18.50€ uključ. PDV
Plafonjere vanjske
26.00€ uključ. PDV
Vanjska rasvjeta
18.50€ uključ. PDV



