Zidna svjetiljka snage 6W, sa integriranim LED čipom. Svjetiljka svjetli gore i dolje, a kut osvjetljenja moguće je suziti od 0-90°.
Idealna kao dekorativno osvjetljenje unutarnjih ili vanjskih zidova.
38.00€ uključ. PDV
Zidna svjetiljka snage 6W, sa integriranim LED čipom. Svjetiljka svjetli gore i dolje, a kut osvjetljenja moguće je suziti od 0-90°.
Zidna svjetiljka snage 6W, sa integriranim LED čipom. Svjetiljka svjetli gore i dolje, a kut osvjetljenja moguće je suziti od 0-90°.
Idealna kao dekorativno osvjetljenje unutarnjih ili vanjskih zidova.
| Brend | OPTONICA |
|---|---|
| Snaga | 6W |
| Boja svjetlosti | 3000K, 4000K |
| Lumena | 660lm |
| Kut osvjetljenja | 0-90° |
| Dimenzije | 140x115x100mm |
| Materijal | Aluminij |
| Napon | 220V |
| Stupanj zaštite | IP54 |
| Boja | Crna |
| Energetski razred | E |
| Jamstvo | 24 mj. |
Vanjska rasvjeta
Plafonjere vanjske
Reflektori
Plafonjere vanjske
Vanjska rasvjeta