| Brend | IR Luks LED |
|---|---|
| Snaga | 14W |
| Boja svjetlosti | 4000K |
| Lumena | 1000lm |
| Kut osvjetljenja | 120° |
| Dimenzije | 215x80mm |
| Materijal | Plastika |
| Napon | 220V |
| Oblik | Okrugli |
| Senzor | DA |
| Stupanj zaštite | IP54 |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 24 mj. |
VANJSKA LED ZIDNA SVJETILJKA SA SENZOROM MY2S14DA2 14W 4000K IP54 CRNA
28.37€ uključ. PDV
SKU: LED-BL-MY2S14DA2-B8 BLACK
Kategorije: Vanjska rasvjeta, Vanjska zidna rasvjeta
Povezani proizvodi
Plafonjere vanjske
20.24€ uključ. PDV
Vanjska rasvjeta
25.00€ uključ. PDV
Plafonjere vanjske
26.00€ uključ. PDV
Vanjska rasvjeta
18.50€ uključ. PDV
Vanjska rasvjeta
24.00€ uključ. PDV



